eurogastro
 
powergranules logo

Więcej mocy, mniej zanieczyszczeń

Granulki PowerGranules są patentem firmy Granuldisk, które optymalizują pracę zmywarek i w efekcie użycia których nie ma potrzeby mycia wstępnego garnków, GN-ów i patelni. PowerGranules używane wraz z wodą pod wysokim ciśnieniem, w temperaturze 65º -85º i z porównywalnie małą ilością detergentów dają efekt w ciągu kilku minut w postaci nieskazitelnie czystych garnków, GN-ów i patelni. Cała praca to zeskrobać resztki, załadować i nacisnąć przycisk.

Więcej nauki, mniej magii: 80 000 uderzeń granulek na sekundę.

Czyszczenie naczyń w 2 minuty - bez prania wstępnego.

Więcej niż plastik
PowerGranules zostały zastosowane po tysiącach godzin opracowywania i testowania, aby uzyskać dokładne właściwości. W rezultacie granulki mają określony kształt i gęstość zapewniający doskonały wynik zmywania garnków, w zmywarkach GRANULDISK. PowerGranules są wystarczająco twarde, aby skutecznie czyścić, ale jednocześnie wystarczająco miękkie, aby nie uszkodzić garnków, GN-ów i patelni.

Tworzywa sztuczne użyte do wyrobu PowerGranules jest dopuszczone do kontaktu z żywnością i nieszkodliwe w przypadku spożycia. Materiał jest w pełni zgodny z wymaganiami FDA (U.S. Food Drug Administration) do stosowania w kontakcie z żywnością.

Jedno napełnienie zmywarki granulkami PowerGranules jest wystarczające do umycia do 20000 GN1/1

Używane granulki PowerGranules wystarczają do około 2 500 - 3 500 cykli zmywania, w zależności od rodzaju najczęściej używanych programów zmywarek.

 

CleanDeco Sp. z o.o.

ul. Juliusza Słowackiego 27/9
72-600 Świnoujście

NIP: 8551598345
REGON: 382362052

email: biuro@cleandeco.pl

Daniel DUBINA
Prezes spółki
daniel@cleandeco.pl

Mirosław TULISZKA
Wiceprezes / Członek zarządu
biuro@cleandeco.pl

https://www.facebook.com/CleanDeco-Sp-z-oo-101091871683529/